UUS! Perris Monte Carlo AMBRE GRIS EDP 100ml

149.00 

Atraktiivne, võrgutava šleifiga aroom

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

«Valge ambra otsimisel pole ühtegi laevateed, mida järgida, on ainult suurte vaalaliste jäljed läbi ookeani sügavuste. Kašelot ajab ta oma hiiglaslikust kõhust välja, usaldades ta lainete kätte, kuhu ta võib jääda aastateks. Selle leidmine Aafrika või Austraalia rannast on üha harvem. Haistmiskogemus – öeldakse – on kirjeldamatu. [reisimärkmed]

Kui muinasjutud kõrvale jätta, on see tegelikult tume, vahajas materjal, mis moodustub kašeloti sooltes. See hõljub minema, küpseb päikese käes ja uhub ühel päeval randadesse, kust seda kogutakse.

Kas saab olla midagi haruldasemat? Erakordselt püsiva, intensiivse ja sensuaalse parfüümiga valge ambra on paratamatult seostatud erootilise sfääriga.

Paljudes idamaades söödi seda afrodisiaakumina. Veneetsia parfüümimeistrid kasutasid seda laialdaselt 1700. aastatel ja Giacomo Casanova tugines sellele oma paljude vägitegude puhul. Parimat ambrat tuntakse “flottée” nime all, kuna see kuivab loomulikul teel pärast pikka merel hõljumist. Kui see on küpsenud, tekitab see liiga keeruka aroomi, seda isegi essentside rikkaliku sõnavara jaoks.

Oleme oma loomingus esile toonud loodusliku ambra afrodisiaakumilisi omadusi, sidudes selle Rose Absolute’i, Vanilla Absolute’i ja Muskusega. Selle atraktiivsusest õhkub pikk, võrgutav šleif.

PARFÜÜMINOODID

Tipp: Värske
Süda: geranium, iiris, nelk, roos, ambregris
Põhi: labdaan, bensoe, vanill, muskus

Perris Monte Carlo AMBRE GRIS

Kaubamärk: PERRIS MONTE CARLO


Discover more from Aurora Medica

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Sulle võib meeldida ka…