UUS! Perris Monte Carlo CEDRO DI DIAMANTE EDP 50ML

89.00 

Tsitruseline, vürtsika südame ja pehme muskuse põhjaga elegants

 

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Perris Monte Carlo CEDRO DI DIAMANTE

„Meie teekond Vahemere parfüümide päritoluni viib meid tagasi sinna, kust kõik alguse sai. Magna Graeciale ja selle kunstini, filosoofiani, tehnikani…. Ja parfüümideni. Diamante, suure minevikuga väikelinn. Citrus Medica või Diamante Citron kasvab ainult siin, mutatsiooni tulemusena. Üks paljudest imedest, mis on juhtunud sellel Türreeni tuulte paitatud Calabria rannikul. [reisimärkmed]

See on Täiuslik puu, mille vili – nii maitse- kui ka lõhnarohke – sümboliseerib juudi traditsioonis valitud rahva tipptaset. Rabid tulevad sellele lühikesele Calabria rannikualale, et valida parimaid sidruneid, mis on juutide peamise Sukkoti pidustuste oluline osa.

Seega oli Diamante Citron meie Vahemere-Itaalia tähistamisel kohustuslik, paljude erinevate traditsioonide ristteel. Käsitlesime seda ettevaatlikult, nagu kohane puuviljale, mis on palju enamat kui lihtne koostisosa. Selle tuumaks on mälestused, näod, kaubalaevad, läbipõimunud keeled. Hulgaliselt lugusid, mida Citroni magusad noodid jutustavad ümber kaasaegse puudutusega: vürtsikas süda ja pehme muskuse põhi.

PARFÜÜMINOODID:
Tipp: Cedar Capua, Laim, Sidrun, Verbena CO2
Süda: Baies Rose CO2, värske ingver, kardemon, Sichuani pipar
Põhi: iiris, tammesammal, muskus

Kaubamärk: PERRIS MONTE CARLO