Kasutustingimused

1. ÜLDINE
1.1. Käesolevad kasutustingimused reguleerivad RJ MEDICA OÜ (edaspidi Aurora Medica) ja ostu sooritava kliendi vahel tekkivaid õigussuhteid Aurora Medica poolt pakutavate toodete / teenuste ostmisel-müümisel.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad toodete / teenuste ostmisel-müümisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigi seadused.
1.3. Aurora Medical on õigus muuta kasutustingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindasid.

2. TELLIMUSED
2.1. Klient lisab toote ostukorvi pärast meelepärase toote valimist tootelehel.
2.2. Ostukorvis on võimalik toote koguseid muuta ning samuti tooteid ostukorvist kustutada.
2.3. Tellimuse vormistamiseks tuleb ostukorvis sisestada vajalikud andmed, valida makse- ja tarneviis ning tellimus kinnitada.
2.4. Teatise tellimuse kinnituse kohta saadab Aurora Medica kliendi e-mailile.
2.5. Kliendi tellitud toote puudumisel tühistab Aurora Medica tellimuse. Tellimust võib tühistada nii osaliselt kui täielikult. Tühistatud tellimusest informeeritakse koheselt klienti e-maili või telefoni teel.

3. HINNAD
3.1. Toodete hinnad on toodud toodete lehel ning ei sisalda käibemaksu. Käibemaksu ei lisandu.
3.2. Toodete hinnale lisandub tellimuse vormistamise käigus kliendi poolt valitud tarneviisile vastav kohale toimetamise tasu. Tarneviis valitakse ning kohale toimetamise tasu arvutatakse ostukorvis.
3.3. Sooduskoodi olemasolul arvutatakse toote allahindlus peale sooduskoodi sisestamist ostukorvis.

4. TELLIMUSE EEST TASUMINE
4.1. Aurora Medica e-poes sooritatud ostude eest tasub klient 100% ettemaksuna.
4.2. Tellimuste eest saab tasuda pangaülekandega, tasudes arve rekvisiitide alusel manuaalse pangaülekandega, või pangalinkide / krediitkaartidega.
4.3. Tasumine toimub väljaspool Aurora Medica e-poodi turvalises keskkonnas. Aurora Medical puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.
4.4. Peale tellimuse esitamist saadetakse kliendile e-maili teel tellimuse kinnitus.
4.5. Tellimused, mille eest makse pole laekunud 2 tööpäeva jooksul, tühistatakse.

5. TOODETE KOHALETOIMETAMINE
5.1. Aurora Medica e-pood tarnib tooteid Eestisse ning Soome.
5.2. Tooted tarnitakse kliendile Omniva või Itella Smartpost pakiautomaati.
5.3. Klient tasub toodete kohaletoimetamisega kaasnevad kulud vastavalt Aurora Medica poolt kehtestatud hinnakirjale.
5.4. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates tellimuse summast 75€ ning Soomes alates tellimuse summast 150€.
5.5. Aurora Medica täidab tellimused, st annab postiasutusele lähetamiseks üle tellimuse hiljemalt ühe kuni kolme tööpäeva jooksul pärast tellimuse makse laekumist. Toote kohalejõudmine kliendini sõltub postiteenistustest. Orienteeruvad kohalejõudmise ajad on üks kuni kolm tööpäeva.

6. TAGANEMISÕIGUS JA TOODETE TAGASTAMINE
6.1. Kliendil on õigus ilma põhjust avaldamata tehingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul, esitades Aurora Medicale taganemisavalduse kirjalikus vormis.
6.2. Taganemisavalduse kättesaamist kinnitab Aurora Medica kliendile saadetava teatega.
6.3. Klient on kohustatud tagastama toote 14 kalendripäeva jooksul alates taganemisavalduse esitamisest. Taganemistähtaega arvestatakse päevast, mil klient või tema volitatud isik on saanud toote enda valdusesse. Juhul, kui tellimus koosneb rohkem kui ühest saadetisest, arvestatakse taganemistähtaega viimase paki kliendini saabumise päevast.
6.4. Tehingust taganemisel tagastab Aurora Medica kliendile tema poolt tasutud summad, sh toote kliendile toimetamise tasu, kandes tagastatava summa kliendi pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul peale toote jõudmist Aurora Medicale. Aurora Medical on õigus tasutud summade tagastamisega viivitada seni, kuni klient on toote tagastanud või esitanud tõendi toote tagastamiseks üle andmise kohta postiasutusele. Taganemisõiguse kasutamisel kannab klient kõik toote tagastamisega seotud otsesed kulud.
6.5. Toote vahetamise või asendamise korral kannab klient kõik toote tagastamisega seotud otsesed kulud, välja arvatud juhul, kui tagastatav toode ei vasta tellitule.
6.6. Toote tagastamise ja vahetamise eelduseks on täiesti kasutamata toode, millel on alles kõik etiketid, kahjustamata pakend ning muud saadetisega kaasasolnud dokumendid, sealhulgas kliendile väljastatud arve.

7. ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE
7.1. Aurora Medica e-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid kliendi ja tema tellimuste kohta käsitletakse konfidentsiaalse informatsioonina. Aurora Medica ei avalda talle teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele, va. juhul kui see on vajalik tellimuse täitmiseks.
7.2. Andmeside kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab kliendi isiku- ja pangaandmete turvalisuse. Aurora Medical puudub ligipääs kliendi konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi andmetele.
7.3. Kliendi poolt Aurora Medicale ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on kaitstud ning neid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele. Isikuandmeid kogutakse ning neid töödeldakse järgmistel eesmärkidel: tellimuste täitmiseks, ostuanalüüside ja kokkuvõtete tegemiseks, kliendile pakkumiste tegemiseks.
7.4. Kliendi isikuandmeid töötleb RJ MEDICA OÜ.
7.5. RJ MEDICA OÜ võib volitada isikuandmeid töötlema teisi juriidilisi isikuid (volitatud töötleja) tingimusel, et sellise töötlejaga on sõlmitud leping, mille kohaselt volitatud töötleja on kohustatud hoidma töödeldavad isikuandmed konfidentsiaalsetena ning tagama isikuandmete kaitse vastavalt seaduses sätestatud nõuetele.
7.6. Asjakohase juriidiliste isikute nimekirja teeb RJ MEDICA OÜ kliendile kättesaadavaks kliendi taotluse alusel, mis on esitatud digiallkirjastatuna aadressile tugi@auroramedica.ee.

VIIMATI UUENDATUD 07.04.2020