UUS! Perris Monte Carlo VANILLE DE TAHITI EDP 50ml

89.00 

Ood eksootikale, rahutusele, mis paneb meid unistama taevastest kohtadest, kus valitseb õnn

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Perris Monte Carlo VANILLE DE TAHITI

„Kui Paul Gauguin põgenes Prantsusmaalt, otsides Prantsuse Polüneesiast maist paradiisi, kohtas ta kõrvuti pimestavate kohalike värvidega seda orhideelaadset taime ja selle pikki seemnekaunasid. Tume, kleepuv, õrnalt lõhnastatud…” [reisimärkmed]

Kesk-Ameerikast pärit vanillitaim kuulub orhideede perekonda. See oli Mehhikos populaarne afrodisiaakum. Peruus ja Ecuadoris laotasid naised seda palsamina kaenla alla. Vanilla Tahitensis on paljudest vanilli sortidest kõige väärtuslikum.

Kui otsustasime luua ainulaadse ja kaasaegse vanillilõhna, oli see meie ainus valik. See on ainulaadne ka botaanilises mõttes. Vili valmib taimel ilma inimese sekkumiseta, arendades spontaanselt välja selle soojad, magusad, eksootilised noodid.

Kasutasime ka uuenduslikku, kaasaegset protsessi, mida tuntakse superkriitilise CO2 nime all, mis tagab ülima puhtuse ja säilitab kõik selle aromaatsed nüansid.

Vanille de Tahiti on ood eksootikale, rahutusele, mis paneb meid unistama taevastest kohtadest, kus valitseb õnn. Võimas ja uimane, kreemjate, peenelt magusate nootidega, seda on rikastatud Ylang Ylangi ja Champaca lilleliste puudutustega, merevaigu ja muskuse nootidega ning sandlipuu põhjaga.

PARFÜÜMINOODID:
Tipp: Ylang Ylangi absoluut, Champaca absoluut.
Süda: Tahiti vanilje CO2
Põhi: ambra, sandlipuu, muskus

Kaubamärk: PERRIS MONTE CARLO