VITAMIINID JUUSTELE Cosphera 120tk (2 kuu kogus) (KLIENTIDE LEMMIK)

33.90 

Efektiivsed vitamiinid juustele, nahale ja küüntele (2 kuu kogus)

Laos

Kirjeldus

Cosphera Vitamiinid Juustele – 2 kuu annus.

  • Üle 20 suures annuses toimeainet teie juustele, nahale ja küüntele
  • Kahe kuu annus – 120 vegan-kapslit
  • Kvaliteetsete kaubamärgiga toorainetega
  • Kõrgelt hinnatud, sertifitseeritud ning valmistatud Saksamaal

Annustamine: 2 kapslit päevas piisava koguse veega

Toimeainete kompleks nahale, juustele ja küüntele sisaldab biotiini, tsinki, seleeni, pantoteenhapet, foolhapet, hirsiseemne ekstrakti ja palju muid väärtuslikke toimeaineid.

Cosphera juuksevitamiinikapslid –  kõrges kontsentratsioonis kvaliteettoode. Iga kapsel sisaldab üle 20 mikroelemendi. Seetõttu on Cosphera juuksekapslitel revolutsiooniline ja ainulaadne koostis. 120 kapslist piisab varustamaks teie keha suurte annustega mikroelementidega kahe kuu jooksul.

Rikastatud vitamiinide ja mineraalidega
Lisaks seitsmele B-grupi vitamiinile sisaldab preparaat nii C, kui E-vitamiini kui ka tsinki, seleeni, hirsiseemneekstrakti, rohelise tee ekstrakti, L-tsüsteiini ja MSM-i. Tänu optimaalselt tasakaalustatud koostisele,  on kapslid laialt tuntud efektiivsete juuste väljalangemise vastasteja juuksekasvu kapslitena.

100% vegan ja valmistatud Saksamaal

Cosphera ei kasuta tootmises ühtegi loomset koostisosa ega geenitehnoloogiat (GMO-vaba). Need ei sisalda želatiini ega gluteeni, on laktoosivabad.

Loomulikult välditakse rangelt maitseainete, värvainete ja säilitusainete lisamist. Vastavalt ettevõtte filosoofiale on seatud ka kõrged kvaliteedistandardid. Järgides rangeid juhiseid ja  standardeid, kehtib vastavus kõige kõrgematele nõudmistele.

Cosphera tootmisüksus on sertifitseeritud vastavalt GMP, ISO 9001 ja HACCP nõuetele.