UUS! VEGAN COLLAGEN Formation Support kapslid Cosphera 120tk – 2 kuu kogus

33.90 

Antioksüdantiderikas vegan kollageen uuendusliku koostisega. 2 kuu kogus!

Laos

Kirjeldus

VEGAN COLLAGEN Formation Support: uuenduslik esmaklassiline kollageenikompleks koos Vollagen®-iga on taimne kollageenialternatiiv, mis varustab teid kõigi aminohapetega, mida vajame keha enda kollageeni ja hüaluroonhappe, C-vitamiini ja antioksüdantide moodustamiseks.

  • Kapslites sisalduv patenteeritud toimeaine Vollagen®  varustab teie keha kõigi kollageeni moodustamiseks vajalike aminohapetega, olles bio-identne.
  • Kõik kollageeni moodustamiseks vajalikud aminohapped: vegan aminohapped on proportsionaalselt ja koostiselt inimese kollageeniga bioidentsed.
  • Optimaalselt kasutatavas molekulisuuruses hüaluroonhape: sellel on niiskust siduvad omadused ning see on naha ja sünoviaalvedeliku komponent.
  • Suure C-vitamiini annusega, et aidata kaasa normaalsele kollageeni moodustumisele, nahafunktsioonile. Tõhus elutähtis valem: nahasõbralike vitamiinide, mikroelementide ja antioksüdantidega nagu OPC.
  • Olulised mikroelemendid: tsink aitab säilitada normaalset juuste ja naha seisundit, vask toetab naha ja juuste normaalset pigmentatsiooni, seleen aitab samuti kaasa  juuste ja küünte heaolule.
  • 100% vegan, gluteeni-, laktoosi- ja GMO-vaba
  • Valmistatud Saksamaal

Annustamine: 2 kapslit päevas piisava koguse vedelikuga.

Võrreldes loomse kollageeni hüdrolüsaadiga saab keha kasutada Vollageni® otse kollageeni tootmiseks ilma muundamata.

Taimsel kollageenialternatiivil Vollagen® põhinev vegan esmaklassiline kollageenikompleks Vegan Collagen Formation Support pakub teile ideaalses tasakaalus lisaks 8 bioaktiivset toimeainet.

Väärtuslikud mikroelemendid tsink, seleen ja vask, suured C-vitamiini ja biotiini annused, samuti mikromolekulaarne hüaluroonhape ning bambuse- ja viinamarjaseemnete loovad koos optimaalse toimespektri.

Kellele sobivad VEGAN COLLAGEN Formation Support kapslid?

Igaühele, kes otsib vegan kollageeni alternatiivi tavapärasele loomsetest allikatest pärit kollageenile, eriti veganid ja taimetoitlased.

Samuti sobib ka kõigile, kes soovivad anda loomuliku panuse organismi enda kollageenitootmisse selliste toimeainetega nagu C-vitamiin ja kes on vanuses üle 25. eluaasta (uuringute järgi väheneb kollageeni osakaal organismis kuni 1,5% aastas alates umbes 25. eluaastast).

Vegan Collagen kapslid on gluteenivabad, laktoosivabad ja 100% vabad soovimatutest lisaainetest, säilitusainetest ning ilma geenitehnoloogiata.

Loomulikult välditakse rangelt maitseainete, värvainete ja säilitusainete lisamist. Vastavalt ettevõtte filosoofiale on seatud ka kõrged kvaliteedistandardid. Järgides rangeid juhiseid ja  standardeid, kehtib vastavus kõige kõrgematele nõudmistele.

Cosphera tootmisüksus on sertifitseeritud vastavalt GMP, ISO 9001 ja HACCP nõuetele.

 


Discover more from Aurora Medica

Subscribe to get the latest posts sent to your email.