D3 VITAMIIN 2000TÜ tilgad Cosphera (aasta kogus)

29.90 

Vitamiin D3 tilgad: kõrge biosaadavusega ning suurepärase kvaliteediga.

Laost otsas

Kirjeldus

D3 VITAMIIN 2000TÜ Cosphera

  • Kõrgemas kontsentratsioonis D3 Vitamiini tilgad (2000 toimeühikut tilga kohta)
  • 100% looduslik ja vegan
  • Kvaliteetse pipetiga, lihtne doseerida
  • Valmistatud Saksamaal

ANNUSTAMINE: 1 tilk üle päeva

Vitamiin D3 – päikesevitamiin
Cosphera D3-vitamiini tilgad on kõrge annusega kvaliteettoote. Iga tilk sisaldab 2000 TÜ (50 µg) vegan- ja looduslikku D3-vitamiini. See tähendab kõrget annust, mis muudab toote üheks parimaks turul.

1350 tilka varustavad järjekindlalt Teie keha D3-vitamiini depood mitmeid kuid.

Silmapaistev kvaliteet
100% looduslik ja puhas D3-vitamiin on vedel ning seda saadakse samblikest. Eriti kõrge biosaadavuse ja stabiilsuse tagamiseks lahustatakse Cosphera vitamiin D3 kvaliteetses kookosrasva sisaldavas MCT-õlis ja villitakse valguse eest kaitstud valgesse klaaspudelisse.

Päike pudelist
Teie füüsilise ja vaimse heaolu eest vastutavad erinevad tegurid. Selleks, et varustada oma keha oluliste toitainetega, soovitame nii palju liikuda kui ka tervislikku ja tasakaalustatud toitumist. Cosphera D3-vitamiini tilgad toetavad teid väärtuslike koostisosadega.

100% vegan, gluteeni-, laktoosi- ja GMO-vaba.

Cosphera toodetes ei kasutata ühtegi loomset koostisosa ega geenitehnoloogiat (GMO-vaba). Need ei sisalda želatiini ega gluteeni, on laktoosivabad.

Loomulikult välditakse rangelt maitseainete, värvainete ja säilitusainete lisamist. Vastavalt ettevõtte filosoofiale on seatud ka kõrged kvaliteedistandardid. Järgides rangeid juhiseid ja  standardeid, kehtib vastavus kõige kõrgematele nõudmistele.

Cosphera tootmisüksus on sertifitseeritud vastavalt GMP, ISO 9001 ja HACCP nõuetele.