UUS! Renophase RENEWLIGHT BOOST Niacinamide seerum 20ml

72.90 

Luksuslik seerum säravitamiiniga on tugeva noorendava toimega

Laos

Kirjeldus

Renophase RENEWLIGHT BOOST Niacinamide seerum

Renophase tootevalik on saanud täiendust värskelt saabunud uue seerumiga Renewlight Boost Niacinamide, mis on super siidine ja kergesti imenduv päevasel ajal nii kreemi kui meigi all kasutamiseks.

Seerum on rikas nitasiinamiidi poolest, mis taastab  nahka, vähendab tumedaid plekke ja annab nahale sära. Koostises oleva Klotho noorusemolekuliga on rakkude eluiga pikem ja nahk seeläbi tugevam ning tervem.

Retinüül on uudsel kujul retinooli vorm, mis on tõhus juba väikses kontsentratsioonis, kuid ohutu päevasel ajal kasutamiseks ja ei tekita nahale ärritust ega tundlikkust.

  •  Niatsiinamiidil ehk säravitamiinil ehk vitamiin B3-l on naha jaoks helendav ja tumedaid laike vähendav efekt. Tänu tema omadusele takistada liigse pigmendi jõudmist naha pinnale aitab ta ühtlustada kogu jumet, et näonahk näeks välja terve ja särav.
  • Lisaks on B3 vitamiinil võime stimuleerida kollageeni tootmist, mis on meie naha vananemise seisukohalt oluline elastsuse tagamisel ja kortsude sügavuse vähendamisel. Sellest veelgi olulisem on naha kaitsebarjääri taastamine, et välised tegurid ei saaks tungida läbi pinna meie pärisnahka kahjustama. Niatsiinamiid suurendab keramiidide ja rasvhapete teket, mis moodustavad meie naharakkude vahelise materjali ja sellega ka taastavad tervikliku nahabarjääri.
  • Põletikuliste protsesside vähendamisel ja aknega võitlemisel on uuringud näidanud häid tulemusi kombineerides raviga vitamiini sisaldavate toodete kasutamist ning põletikujärgsete armide paranemise kiirendamist. Ühtlasi ahendab pikaajalisem kasutamine poore ja muudab naha tekstuuri ühtlasemaks. Oluline roll on lisaks veel rakusisesel ainevahetusel, suurendades energia tootmist ja sellega kogu metabolismi kiirendamist.

 

Kasutamine:

Kasutamiseks hommikuti vähemalt kolme kuulise kuurina. Kanda puhtale nahale kreemi alla.

Kogus: 20ml