Uus! Renophase SUNBLOCK SPF 50 100ml

81.90 

Uue põlvkonna tõhus veekindel päikesekaitsekreem SPF 50

Laos

Kirjeldus

Renophase SUNBLOCK SPF 50 100ml

Sunblock 50 on täiesti uue ajastu päikesekaitsekreem, milles on kombineeritud nii erinevad päikesekaitsefiltrid, kui ka looduslikud antioksüdandid, et pakkuda nahale maksimaalset kaitset päikesekiirte kahjulike mõjude eest ning takistada naha enneaegset vananemist.

Füüsikalise kaitsefiltrina on kasutatud uue toimeainet Hydroxyapatite, mille eestmärk on päikesekiirte hajutamine ja tagasi peegeldamine naha pinnalt. Toimeaine on ohutu ja täiesti naturaalne, seda leidub ühe kaltsiumi vormina isegi meie luudes ja hammastes. Vabade radikaalide toime eest kaitseb meremänni ekstrakt, mis on ainulaadselt tugev looduslik antioksüdant, sisaldades 40 aktiivset ühendit. Antioksüdandina on meremänni ekstrakt 50 korda aktiivsem kui E-vitamiin ja 20 korda aktiivsem kui C-vitamiin.

Selline uus kooslus suudab anda nahale vähemalt 50 faktorilise kaitse UVA kiirte eest, takistada vabade radikaalide poolt põhjustatud oksüdatiivse stressi eest ja muuta naha tekstuuri ühtlasemaks ja siledamaks. Ei jäta nahka valgeks.

Tuletame meelde, et päikesekaitse on määrava tähtsusega noorusliku naha säilitamisel, nahavähi ja kortsude vältimisel.
Soovitame kasutada päikesekaitsekreemi alla Seerum Source C Peptides ja Creme L, et tagada täiuslik näonaha kaitse.

Kasutamine

Kanna kreemi rikkalikult näole, kaelale ja dekolteele. Soovitav kasutada toodet mitu korda päevas, eriti päevitades. Sobib kasutamiseks ka üle keha. Veekindel.