UUS! Perris Monte Carlo SANTAL DU PACIFIQUE EDP 50ml

89.00 

Soojad, puidused, sametised noodid, mis on põimunud lilleliste vihjetega

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

“Konkreetsed kohanimed, mis selle päritolule viitaksid, puuduvad. Ainult meremeeste koordinaadid, paralleelid ja meridiaanid, mis ristuvad Vaikse ookeani sinises piirkonnas, kus Aasia kohtub Okeaaniaga. Siit leidsime puu, mida otsisime, originaali. Sandlipuu puidul on jõud meelt uuesti äratada. [reisimärkmed]

Sellel reisil on mõiste “kaugel maal” endiselt sobiv. Asume Vähi pöörijoonest lõuna pool, Aasia ja Okeaania vahel. Just siit jõudis see kõrge, mitte eriti atraktiivne puu Indiasse.

Essents ekstraheeritakse tüvede südamest ning selle intensiivne müstiline lõhn tungib läbi hinduistlike ja budistlike tseremooniate, mille vallandavad põlevad viirukipulgad. Tänapäeval on see üha haruldasem kaitsealune liik. Kuid tänu põhjalikule uurimistööle ja vastutasule – iga langetatud puu kohta istutatakse 50 uut puud – saime kasutada parimat puhast eeterlikku sandlipuuõli. Tulemuseks on hüpnootiline, salapärane lõhna šleif.

Soojad, puidused, sametised noodid on põimitud lilleliste vihjetega. Selle kandmine täna on armas, virgutav kogemus, mis vabastab meele ja avab tee meie südametunnistuse sügavaimate kihtideni.

Meie jätkusuutlikkuse kohustus: meie sandlipuit saadakse keskkonnale vastutasu andmisest. Iga mahavõetud sandlipuu kohta istutatakse veel 50.

PARFÜÜMINOODID:
Tipp: porgand
Süda: kreemjas, orhidee, lilla, Gurjum palsam
Põhi: Vaikse ookeani sandlipuu, muskus

Kaubamärk: PERRIS MONTE CARLO


Discover more from Aurora Medica

Subscribe to get the latest posts sent to your email.