UUS! Perris Monte Carlo ARANCIA DI SICILIA EDP 50ml

89.00 

Sitsiilia Kevadhommiku päikesepaiste, värvid ja aroom.

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Perris Monte Carlo ARANCIA DI SICILA

«Grand Tourile asunud reisijate jälgedes tõusime Etna mäele. Selle kiviselt mustalt tipult paistsid kauged apelsinisalud veelgi värskemad. Ebareaalne nagu miraaž. Sitsiilia olemus peitub valguses, mis võidutseb pimeduse üle, maa-aluste leekide erksas punases, mis sepistab lõhnavat vilja.” [reisimärkmed]

Punaste või vereapelsinide eeterlikku õli pole parfümeerias eriti hinnatud.

Capua on Itaalia tipptaseme sümbol tsitrusviljade kasvatamisel alates 1880. aastast.

Perekond Capua, kes on parfüümide vastu sama kirglik kui Perris Monte Carlo, on loonud kaheetapilise ekstraheerimismeetodi. See on üks neist salajastest meistriteostest, mis ilmuvad siin-seal, eriti Lõuna-Itaalias, ja selle lugu on jutustamist väärt.

Esiteks, ekstraheeritakse eeterlik õli koorest, pruunistatakse ja kontsentreeritakse. Järgmiseks, kui need on täiesti küpsed, pressitakse terved viljad, lastakse läbi sfumatorchio ekstraktori ja tsentrifuugitakse, et eraldada eeterlik õli mahlast.

Nii sündis meie Arancia di Sicilia: sümboolse puuvilja sublimatsioon, jäädvustamas saare päikesepaistet, värve ja parfüüme kevadhommikul. Et saaksite hinnata nii magusust kui ka energiat maa sügavaimatest kihtidest, on südamele lisanud muskuse ja merevaigu ning lõpetuseks Coffee Absolute intensiivset aroomi.

PARFÜÜMINOODID:
Tipp: Sanguinella pruun apelsin, Sanguinella Sfuma Torchio Orange
Süda: mandli akord, kaneel
Põhi: Cistus Labdanum Absolute, Kohvi Absoluut, Iris, Muskus, Merevaik

Kaubamärk: PERRIS MONTE CARLO