ASHWAGANDHA+ Premium 500mg Kapslid 90tk Cosphera – võimas tugi immuunsusele ja vaimsele heaolule (45 päeva kogus)

29.90 

Ashwagandha+ Premium Kapslid – immuunsuse, mälu ja sisemise tasakaalu heaks (45 päeva kogus)

Laos

Kirjeldus

Ashwagandha – võimas tugi immunsusele ning sisemisele tasakaalule

  • Kapslid on sisemise rahu tagamiseks tuntud kui taimsed stressivastased ained
  • 500 mg Premium Ashwagandha (KSM-66, 5% täisspekter koos vitanoliididega)
  • Roosijuureekstrakt (140mg), orgaaniline Maca pulber (400mg) ja B-vitamiini kompleks tatrast
  • Kõrgelt doseeritud kvaliteetne toode
  • 100% vegan ja valmistatud Saksamaal
  • Annustamine: 2 kapslit päevas piisava koguse veega

Ashwagandha (ka uimastav juustumari-, talvekirss või India ženšenn), Maca ja Rhodiola rosea (roosi juur) on kolm väejuurt. Nad kuuluvad taimemaailma kõige võimsamate immunomoduleerivate adaptogeenide hulka ning neil on alati olnud oluline roll traditsioonilises hiinameditsiinis ja ajurveda meditsiinis. Seal kasutatakse neid muuhulgas füüsilise stressi vähendamiseks, unehäirete korral, mälu suurendamiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks. 

Adaptogeene nimetatakse sageli tervete inimeste ravimiks. Mõiste “adaptogeen” või “adaptogeenne ravimtaim” viitab farmakoloogilisele kontseptsioonile, mis tähendab, et nende manustamise järel stabiliseeruvad organismi füsioloogilised protsessid ja paraneb homöostaas ehk keha biokeemiline tasakaal, samuti suureneb rakkude stressitaluvus. Adaptogeenid soodustavad bioloogiliste ergutavate ainete tekkimist kehas (interferoon, interleukiin jt).

Ashwagandha sisaldab vitanoliide – need annavadki talle omased tervendavad mõjud. Uuringud näitavad, et vitanoliidid vähendavad stressi ja põletikku, tugevdavad immuunsust ja mälu ning mõjuvad noorendavalt.

Keha piisav vitamiin B-varustus on oluline, et roosijuur saaks kogu oma potentsiaali rakendada. Seetõttu sisaldavad meie Ashwagandha+ kapslid terve närvisüsteemi säilitamiseks ka puhtalt taimseid B-vitamiini komplekse, mis on valmistatud idandatud orgaanilisest tatrast.

Koostis: Ashwagandha ekstrakt (KSM-66®), orgaaniline Maca pulber, tatraidupulber (Cultavit® V), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kest), Rhodiola rosea ekstrakt 3:1 (roosi juur).