WHITE MUSK Hand and Body Moisturizer 300ml

15.90 

Lille ja puidu nootidega keha- ja kätekreem

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Alyssa Ashley WHITE MUSK kehakreem on ideaalne pärast vanni või dušši.

Kujutage ette, et pakute kehale pärast pikka päeva või väsitavat treeningut magusalt lõhnastatud turgutust. Lõhnalt lille-puidune WHITE MUSK kreem sobib selleks suurepäraselt, andes  hüdreeritud, terve, elastse ja noore naha.

WHITE MUSK sobib ka igapäevaseks kasutamiseks, et hoida oma nahka hüdreeritud ja nautida aroomi, mis täiustab naiselikku, õrna ja romantilist osa.

WHITE MUSK kreem on nagu kogu tootesari – värske, puhta lõhnaga, muskus, mille teevad magusaks lillenoodid. Selle parfüüm on seotud modernsusega, dünaamilise isikupäraga, olles alati kursis uudiste ja trendidega. Kasuta seda koos sama sarja dušigeeliga, et saavutada intensiivne tulemus ja meeldiv püsivus ajas.

Tänu koostisele, mis sisaldab väga palju niisutavaid ja pehmendavaid elemente, jätavad Alyssa Ashley keha- ja kätekreemid teie naha hästi hüdreeritud, sametiseks ja pehmeks, lõhnades õrnalt.

Valem võimaldab kiiret imendumist, jätmata nahka õliseks.

Nipp: lõhnastatud kehakreemi kasutamine parfüümi alusena tugevdab noote! Saate valida, kas kasutada sama lõhnaga losjooni või erineva parfüümiga alust, et valitud parfüümi omadusi esile tõsta.

By Alyssa Ashley, Monaco