UUS! CREME DE CONTOUR 150ml – tõhus, püsiva efektiga tselluliidivastane kreem

36.00 

CREME DE CONTOUR 150ml – ülitõhus tselluliidivastane kreem, mis muudab naha siidiseks

Laos

Kirjeldus

 

Crème de Contour STYX / Aroma Derm – võitleb tõhusalt ja püsivalt tselluliidi vastu, tagades terve ja sileda naha ning tugevdades  enesekindlust.

Crème de Contour tselluliidivastase kreemiga ei ravita mitte ainult tselluliidi pindmisi sümptomeid, vaid see toimib ka sügavalt naha erinevates kihtides. Lisaks paljudele väärtuslikele toitainetele ja vitamiinidele sisaldab  Crème de Contour nahasõbralikke Aasia happeid, mis soodustavad koe hapestumist ja toetavad kahjustatud kudede regeneratsiooni. Kehas olevad toksiinid vabanevad rakkudest ja need transporditakse välja, edendades tervist.

Crème de Contour eelised:

  • tõhus tselluliidi ravi ilma operatsioonita
  • püsiv tselluliidivastane toime
  • meeldiv kasutada
  • nahk muutub siledamaks ja pringimaks ning näeb välja tervem ja noorem
  • vegan
  • toodetud Austrias

Kasutamine

Kasutage kreemi iga päev, õrnalt sisse masseerides.
Regulaarne, õrn kreemi masseerimine aktiveerib mikrotsirkulatsiooni. Meeldiva aroomiga kreem soojeneb pealekandmisel. Kuumus stimuleerib rakke ja samuti tekitab väga meeldiva tunde nahal. Crème de Contour soojendab rasvarakke ja soodustab tõhusalt nende põletamist. Rasva asemel talletavad kollageensed naharakud rohkem niiskust. See muudab naha pringimaks ja elastsemaks. Regulaarsel kasutamisel on võimalik saavutada püsiv tselluliidivastane toime, mis on nähtav juba pärast esimest massaaži.

Tselluliidist vabanemiseks soovitame samuti läbida tsellulidivastast kehahoolduskuuri: kehamähised Body Bandage Aroma Derm.

Tootja: STYX/Aroma Derm (Austria)