HAMMASTE VALGENDAMINE – KIIRE tulemusega, kodune valgendus (KLIENTIDE LEMMIK)

42.90 

Beaming White veelgi mugavam ja tõhusam komplekt koduseks kasutamiseks

Laos

Kirjeldus

Beaming White tunnustatud kodune hammaste vagendamise komplekt on nüüd veelgi efektiivsem ja mugavam!

Uued kaped on mõeldud kohe kasutamiseks ja tüütu modelleerimine enne hammaste valgendamist jääb ära! (erinevalt varasemast ei pea enam kapesid eraldi kuumas vees enne valgendust töötlema)

Samuti on läbinud uuenduskuuri ka LED-lamp. Vana komplekti lamp sisaldas 1 LED- tulega lampi. Uuel lambil on aga 5-LED lambikest, mis muudavad valgendus tulemused veelgi paremaks! Teise uuendusena sisaldab uus lamp sisseehitatud taimerit koos piiksuga, selleks, et ei peaks oma valgendusseansi aega ise jälgima. Kui hammaste valgendamise seanss on lõppenud, hakkab lamp piiksuma.

Enne valgendamist on vaja lamp lihtsalt kapede külge panna. Ära käib ta selleks, et oleks mugavam kapesid puhastada.

Geeli koostisosad vastavad  Euroopa Liidu nõuetele, kõik geelid valmivad meie enda tehases USA-s.

EL normide järgi võib valgendamise käigus vallanduda maksimaalselt 0,1% vesinikperoksiidi. Selline kogus ei ole ohtlik hammastele ja igemetele (ei muuda tundlikuks teie hambaid ega kahjusta hambavaapa). Võite julgelt valgendada, kartmata, et geel teie hambaid kahjustaks.

Vana komplektiga võttis üks valgendus protseduur aega 25 minutit. Uue komplektiga saab soovitud tulemuse juba 10 minutiga.

Ühesõnaga, kõik on tehtud mugavamaks, kiiremaks ja lihtsamaks!

 

Meie UUS, KIIRE valgenduskomplekt sisaldab 15 ml valgendavat geeli – piisab umbes  8–10 valgendus protseduuri jaoks -, 5 võimsa lambiga LED-valgustit ja sisseehitatud taimerit koos piiksuga. Geel on valmistatud kõige kvaliteetsematest koostisosadest, vegan, GMO-vaba, glütseriinist ja looduslikest lõhna- ja maitseainetest ning see eraldab vastavalt EL-i kosmeetikatoodete direktiivile vähem kui 0,1% vesinikperoksiidi.

Peamine valgendav koostisosa on naatriumperkarbonaat, keskkonnasõbralik kemikaal, mis võib teiel valutult  ja tundlikuks muutmata, valgendada hambaid kuni 7 tooni. Valmistatud USA-s.

Komplekt sisaldab:

 • 1 – võimas LED-lamp
 • 1 – ühesuurune hambakape
 • 3 x 5 ml hammaste valgendamise geel
 • 1 – toonimääraja
 • 1 – kasutusjuhend

Kasutusjuhend

 1. Puhastage hambavahed hambaniidiga ja peske hambad
 2. Leidke toonikaardi abil praegune hammaste toon
 3. LED-lambi aktiveerimiseks avage LED- lambi tagaosa, eemaldage patareid ja läbipaistev plastkate. Sisetage patareid uuesti
 4. Kinnitage valgenduskape LED- lambi külge
 5. Kandke valgenduskapele (ülemisele ja alumisele kaarele) õhuke kiht geeli ja jaotage see ühtlaselt laiali. Ühele kaarele kulub vähem kui 1ml valgendamisgeeli
 6. Pange valgenduskape suhu ja lülitage LED-lamp sisse, vajutades valget nuppu
 7. Hoidke kapet suus 10 minutit. LED- lamp lülitub automaatselt välja 10 minuti pärast
 8. Võtke valgenduskape suust ja loputage suud veega
 9. Võrrelge tulemust toonikaardiga
 10. Võtke valgenduskape LED- lambi küljest ära. Peske kapet külma veega ja pange see kuiva kohta hoiule

Korrake protseduuri üks kord päevas kuni saavutate soovitud hambatooni.

HOIATUSED: Mitte alla neelata. Hoida silmadest eemal. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutamine alates 18. eluaastast. Mitte kasutada magamise ajal. Ärge kasutage toodet kui olete rase/ imetate last rinnaga, teie hambad ei ole korras (lagunevad hambad, avatud juured, igemehaigused), kannate breketeid või teil oli hiljuti suuõõne operatsioon. Toode ei valgenda hambakatteid, kroone, laminaate, valgeid täidiseid ega spoone.

Tulemused on iga inimese puhul erinevad.

Koostisosad

Glycerin, Propylene Glycol, Acrylates/ C10-30, Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Sodium Saccharin, Mica, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Sodium Carbonate Peroxide (Sodium Percarbonate), CL 77891