ANTI STRESS Active Ingredient Ampoules 5 x 2 ml (KLIENTIDE LEMMIK)

18.00 

Rahustav ja niisutav kontsentraat nõudlikule nahale (sh kuperoosa)

Laost otsas

Kirjeldus

ANTI STRESS Aktiivainete Ampullid – rahustav ja niisutav kontsentraat tundlikule, ka kuperoossele nahale.

Ainulaadne toimeainete kombinatsioon rahustab tundlikku ja ärritunud nahka mõne minutiga. Mere- ja rohevetikate kompleks tasakaalustab naha floorat ja vähendab punetust. Väärtuslikud polüsahhariidid on kaitsva ja rahustava toimega. Nahk on intensiivselt niisutatud, rahulikum ja märgatavalt värskem.

  • Vähendab naha punetust (kuperoosa, tundlik nahk)
  • Varustab nahka niiskusega
  • Nahk on rahustatud mõne minutiga
  • Vaid mõne hoolduse järgselt (umbes 3 järjestikust päeva) tugevdab naha kaitsebarjääri ja kaitseb seda niiskuskao eest
  • Aktiivained tasakaalustavad naha mikrokeskkonda (stressirohke keskkond põhjustab naha pH väärtuse tõusu ja punetust)
  • Nahk on tasakaalus, tervem ja ühtlasema väljanägemisega, punased laigud on taandunud

Põhilised aktiivained: Malva Sylvestris (mallow) õieekstrakt (sisaldab glükoosist, arabinoosist, galaktoosist ja ramnoosist pärinevad polüsahhariide); Maris Aqua (merevesi); vetikakompleks: Laminaria Digitata (pruunvetikad) ekstrakt, Chlorella Vulgarise (käsnvetikad) ekstrakt.

Ei sisalda mineraalõlisid, silikoone, parabeene ega PEG-ühendeid, vegan.
Komplekt sisaldab: 5x2ml aktiivaine ampulli ja spetsiaalset ampulliavajat, mis võimaldab täiesti ohutult ja ülimugavalt iga kord uut ampulli avada.

Kasutamine

Kasutage aktiivainete kontsentraati 1-2 korda päevas (hommikuti/õhtuti).  Kestva efekti saavutamiseks on soovitatav läbida kuur 7-14p ning seejärel aeg-ajalt seda korrata.
Enne kasutamist loksutage ampulli ja avage kaasasoleva abivahendiga. Raputage kontsentraat peopesale ning jagage sõrmedega ühtlaselt näole, kaelale ja dekolteele. Masseerige õrnalt sisse. Seejärel kasutage oma tavapärast nahahoolduskreemi.

MÄRKUS. Ärge avage ampulle palja käega. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältige naha kokkupuudet avatud ampulli servaga.