SILK&PURE

SILK&PURE  – innovatiivne kaitse keskkonnamõjude eest.

Nahk salvestab eluhetki, nagu Instagram salvestab fotod ja videod. Ka naharakkude arhiivi jäädvustub rohkelt ebavajalikku, mida pole võimalik  nii hõlpsalt kustutada. Nii välised kui ka sisemised stressifaktorid salvestatakse seal igaveseks ja varem või hiljem annavad nad endast märku.

Charlotte Meentzeni ainulaadne nahahooldussari SILK & PURE põhineb puhtalt looduslikel koostisosadel, mis suudavad tasakaalustada keskkonnatingimuste mõju, pidurdada enneaegset vananemist ja säilitada naha nooruslikkuse.

Innovaatiline koostis tagab BLUE LIGHT  (mobiiltelefonid, arvutiekraanid jt) kaitse.

Uuenduslikud sügavpuhastus- ja hooldustoodete aktiivained on mõeldud üksteise täiendamiseks: need ümbritsevad nahka vegan-siidi saastevastase kookoniga, suurendavad rakkude energiataset tänu punase vetika ekstraktile ja kaitsevad nahka. Antioksüdantiderikas koostis võitleb vabade radikaalide mõjuga.

SILK&PURE: Teie naha innovatiivne ja ainulaadne kaitse fotokahjustuste vastu: seda nii päikese käes, arvuti taga või suurlinna saastunud keskkonnas!

Aktiivsed toimeained: patenteeritud süvaniisutav kompleks Pentavitin®, vegan-siid, virsikuõie ekstrakt, E-vitamiin, kukui õli, sireliõie ekstrakt.

SILK&PURE sarja tooted:

Gentle Cleansing Foam 100ml

Purifying Pink-To-Black Peeling Mask 50ml

SILKY SOFT 2-IN-1 Tonic Spray 95ml

HYDROGEL EYE PADS with HYALURONAN (5 paari)

Protective Moisturiser SPF20 50ml

Good Night Sorbet Cream 50ml

Näitan kõiki 10 tulemust