CONTOUR LIFT

CONTOUR LIFT toetab spetsiaalselt naha funktsioone ja aitab seeläbi saavutada noorusliku välimuse
kestvat mõju.

CONTOUR LIFT sarja toodete igapäevane kasutamine parandab märgatavalt näokontuure: otsmik on siledam, põsesarnajoon on kõrgem ja üldine kontuur selgelt piiritletud. Kaela ja dekoltee piirkond silenevad ja jume on kiirgava elujõuga.

Toodete koostis toetub uusimatele dermakosmeetika uuringutele ning aktiivainete aluseks on naturaalsed koostisosad. Kasutatud on ainulaadseid patenteeritud toimeainete komplekse:

Ovaliss – patenteeritud kompleks glautsiiniga toetab nahale omaseid funktsioone, aidates säilitada elujõudu ja toonust.

Renovhyal – kõrg- ja madalmolekulaarse hüaluroonhappe kompleks.

Meritage – tasakaalustab melaniini tootmist, vähendab nähtavalt pigmenteerunud laikude intensiivsust, suurust ja tihedust.

Syn-Hycan -patenteeritud kompleks innovaatilise tripeptiidiga: stimuleerib keha enda hüaluroonhappe tootmist, aitab taastada kollageenikiudude võrgustikku, regulaarsel kasutamisel on remodelleeriv toime, tugevdab näo kontuure pikaajalise efektiga (nt allavajunud silmalaud, põsed).

Detoxophane – patenteeritud kompleks aedkressi ekstraktiga (toimeaine sulforafaan) aktiveerib keha detox-ensüüme. Kaitseb naharakke keskkonnamõjude eest, ennetab märkimisväärselt naha vananemisilminguid. Hoiab ära oksüdatiivse stressi põhjustatud DNA kahjustused ja tõrjub vabad radikaalid.

CONTOUR LIFT sarja kuuluvad:

CONTOUR LIFT Eye Cream, CONTOUR LIFT Serum Anti-Pigmentation, CONTOUR LIFT Day Care, CONTOUR LIFT Night Care, CONTOUR LIFT Hand Cream with SPF15.

Näitan kõiki 9 tulemust