UUS! Skybottle HAIR & BODY MIST WHITE RAIN 100ml – juukse- ja kehasprei

15.90 

Sõltuvust tekitava, õrna aroomi segu ümbritseb teie keha võrgutava, kuid muljetavaldavalt elegantse lõhnaga. Juuste- ja kehasprei

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Skybottle HAIR & BODY MIST WHITE RAIN on lillepilv, mis ümbritseb teie juukseid ja keha, värskendades seda pärast duši all käimist või siis, kui seda kõige rohkem vajate.

Luksuslik sprei meenutab varajase koidu värskust läbi värskendava, lillelise valge lille tipunoodi, elegantse tuberoosi kesknoodi ja maalähedase seedripuu põhja, luues Skybottle’i tunnusaroomi.

Sisaldab lumelootose ekstrakti ja puuvilla seemneekstrakti niisutamiseks ning soja ekstrakti nahaärrituste leevendamiseks. See imendub hetkega ning ei jää kleepuv, jättes juuksed ja naha koheselt niisutatuks ja värskendatuks.

Skybottle HAIR & BODY MIST WHITE RAIN kiirgab koheselt oivalist lillelise, sõltuvust tekitava ja õrna aroomi segu, ümbritsedes teie keha võrgutava, kuid muljetavaldavalt elegantse lõhnaga.

Võtke see endaga kõikjale kaasa – kandke käekotis või pakkige kohvrisse.

Aktiivained: lumelootose ekstrakt, puuvilla seemneekstrakt, soja ekstrakt, tokoferool, kasemahl, küpressivesi, jaapani kirsi õieekstrakt, soojumika ekstrakt.

Lõhn: bergamoti, lehtrohelise, kuslapuu ja tuberoosi noodid.

Kasutamine

Kasutage  HAIR & BODY MIST WHITE RAIN naha ja juuste värskendamiseks, niisutamiseks ja lõhnastamiseks iga hetk, kui vajate seda.

Pihustage näole, kehale ja juustele, hoides soovitatavat vahekaugust 20-30 cm. Vajadusel patsutage õrnalt naha sisse.

Tokoferool – mis see on? Tokoferool on tuntud ka kui E-vitamiin, mis on nahas leiduv tugev antioksüdant.  Kaitseb kahjulike välistegurite, näiteks vabade radikaalide eest. Aitab parandada kollageeni stabiilsust. Mitmed uuringud näitavad, et tokoferoolil on fotokaitse omadused, peamiselt UVB-kiirte eest.