Allahindlus!

UUS! SLEEP ON ReAge – abi unehäirete ja unetuse korral 60tk

35.00 

SLEEP ON – sinu leevendus unehäiretele ja unetusele (2 kuu kogus)

Laos

Kirjeldus

SLEEP ON – kõrgekvaliteetne toidulisand unehäirete ja unetuse säilitusraviks (Eschscholzia Californian e kalifornia läänemagun).

SLEEP ON sisaldab toimeaineid nagu Griffonia / (5-HTP) ja Eschscholzia California ekstrakt, mis aitavad kroonilise unetuse korral, mis mõjutab 35–40% elanikkonnast.

SLEEP ON sisaldab ka hormooni Melatoniini õiget annust (teadmiseks: melatoniini liiga suur annus võib une-ärkveloleku tsükli desünkroniseerida).

Ööpäevarütmid on keha sisemised bioloogilised rütmid, mille kestus on umbes 24 tundi. Nad valmistavad keha ette, kohandades kõiki füsioloogilisi protsesse vastavalt ümbritseva maailma igapäevastele muutustele. Seda rütmi reguleerivad hormoonid kortisool ja melatoniin.

Kortisooli ja melatoniini tähtsus:

• Kortisool on stressihormoon, mis on vajalik piisava energia ja hea tervise jaoks ning mida toodab keha kogu päeva vältel
• Melatoniin – und indutseeriv une- ja pikaealisuse hormoon, mida toodetakse suures ulatuses just öösel

Tänapäeval teadvustatakse ka üha enam päevavalguse rolli uneprotsessis. Meie bioloogiline kell on kõige tõhusam, kui saame päeval piisavalt päikesevalgust ja õhtul vähem valgust. Seetõttu soovitavad eksperdid meil tund enne magamaminekut valguse summutada ja enne magamaminekut vältida valgust kiirgavaid seadmeid, nagu televiisorid, arvutid, tahvelarvutid ja mobiiltelefonid.

Õige melatoniini sisaldusega SLEEP ON aitab toetada keha loomulikke bioloogilisi protsesse ja head und.

SLEEP ON sisaldab järgmisi looduslikke koostisosi tervisliku une edendamiseks:

  • Vitamiinid B1, B3 ja B6 – toetavad tervet närvisüsteemi ja vähendavad päevast väsimust
  • Magneesium – aitab kaasa positiivsele psühholoogilisele talitlusele ja parandab mälu
  • Griffonia ekstrakt – rikas 5-hüdroksütrüptamiini (5-HTP) poolest ning stimuleerib serotoniini tootmist. Serotoniin on melatoniini tootmise oluline ehitusplokk
  • California läänemagun (Eschscholzia californica) leevendab unetust
  • Melatoniin – loomulik uneabi, aitab kiiremini uinuda. Soovitatav annus on 1 mg. NB! Suuremad melatoniini annused võivad häirida teie ööpäevast rütmi.

Päevane annus: 1 kapsel.

Pakendis: 60 kapslit.

1 kapsel sisaldab kliiniliselt optimeeritud aktiivsete koostisosade kombinatsiooni.

Toode ei sobi alla 12-aastastele, raseduse ja imetamise puhul konsulteerige perearstiga.  Soovitatud annust ei tohi ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Re-Age on kvaliteetsed toidulisandid Hollandist. Tooted on akrediteeritud Maailma Ennetava Meditsiini Nõukogu (WOCPM e World Council for Preventive, Regenerative and Anti-aging Medicine) poolt.