UUS! HANG-OVER ReAge – 15tk

10.90 

HANG-OVER – pohmelli ennetamine, maksafunktsiooni toetamine alkoholi mõjude neutraliseerimisel

Laos

Kirjeldus

HANG-OVER – kõrgevaliteetne toidulisand ennetab maksakahjustust ning taastab maksafunktsiooni pärast alkoholi tarvitamist (vitamiin B4 / koliin).

Inimkehas on sisseehitatud detoksikatsioonisüsteem, milles osalevad maks, neerud, sooled ja muud organid ning mis käivitavad iseregulatsioonimehhanismid toksiinide kõrvaldamiseks ja tasakaalustamata tasakaalu taastamiseks.

Mõnikord vajab meie keha nende protsesside reguleerimiseks täiendavat tuge, eriti pärast alkoholi kuritarvitamist.

Koos looduslike koostisosadega, nagu vitamiin B4 / koliin ja piimohakas, toetab HANG-OVER tervislikku maksafunktsiooni pärast alkoholi tarbimist.

Maks on peamine organ, milles toimub ravimite ainevahetus, ning see vastutab ka sadade protsesside eest, näiteks:
• Kahjulike ainete (nt alkoholi) muutmine kahjututeks
• Oluline roll energiavahetuses
• Sapi tootmine (seotud rasvade seedimisega)
• Põhiainete (nt rasvade ja valkude) tootmine

Iga päev puutub meie keha kokku kahjulike ainetega. Heitgaaside sissehingamine, rämpstoit, alkohol, ravimite kasutamine – kõik see mõjutab negatiivselt maksa tervislikku toimimist.
Iga minut neutraliseerib maks meie elundites 0,5 liitrit verd (nt näiteks maos, sooltes, põrnas ja kõhunäärmes).

Toetage oma keha, aidates maksal eemaldada organismile mürgiseid aineid.

HANG-OVER toimeained:
Vitamiin B4 / Koliin – tõstab antioksüdantide loomulikku taset inimese maksarakkudes, toetades tervislikku maksafunktsiooni.
• Piimohakas sisalduv Marinushi ürdiekstrakt sisaldab 80% silimariini (haruldane bioloogiliselt aktiivne aine) – kaitseb maksa ja toetab rakkude regeneratiivseid omadusi. Seda on sajandeid kasutatud ravimtaimena.
Asparagiin on looduslikult esinev aminohape, mis lagundab alkoholi. Mida rohkem alkoholi tuleb hävitada, seda rohkem on vaja asparagiini. Meie keha toodab seda looduslikku ainet suhteliselt väikestes kogustes.

Kasutamine: kasutage pärast alkoholi tarbimist. 1-2 kapslit (päevas) suure klaasi veega, enne magamaminekut.

Pakendis: 15 kapslit.

1 kapsel sisaldab kliiniliselt tasakaalustatud aktiivsete koostisosade kombinatsiooni.

Ei sisalda allergeene.

Soovitatud annust ei tohi ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida kuivas, pimedas ja lastele kättesaamatus kohas.

Re-Age on kvaliteetsed toidulisandid Hollandist. Tooted on akrediteeritud Maailma Ennetava Meditsiini Nõukogu (WOCPM e World Council for Preventive, Regenerative and Anti-aging Medicine) poolt.