Allahindlus!

UUS! GUT FEELING ReAge – seedetrakti tervise edendamiseks 60tk

35.00 

GUT FEELING – seedetrakti tervise heaks

Laos

Kirjeldus

GUT FEELING – kõrgekvaliteetne toidulisand edendab seedetrakti tervist (Aloe Vera).

Toitainete imendumiseks ja seedimiseks on oluline seedetrakti seisund, seega sõltub sellest kogu keha tervis. Vananedes muutub soolestiku tervisliku funktsiooni säilitamine raskemaks.

GUT FEELING koos aloe vera ekstraktiga toetab keha seedetrakti tervislikku mikrofloorat ja on üks parimaid probiootikume maailmaturul. Kurkumi juur, mis on selle preparaadi üks osa, parandab seedetrakti funktsiooni.

Kuidas GUT FEELING toimib?

GUT FEELING koosneb looduslikest koostisosadest:

Aloe vera – kasutatakse toetavatel ja kaitsvatel eesmärkidel. See parandab seedetrakti funktsiooni, soodustades soolestiku tervist
Kurkum – aitab seedimist ja põletikkuvastase toimega
B2 -vitamiin ja biotiin (vitamiin B7) parandavad naha ja soole limaskesta tervist ning säilitavad ka sooleepiteeli
Inuliin on prebiootiline kiud, mis suurendab probiootikumide toimet soolestiku täielikuks toimimiseks

Reishi seente ekstrakt (Ganoderma Lucidum) – tavaliselt kasutatakse Hiina traditsioonilises meditsiinis. Aitab puhastada keha toksiinidest, aitab allergiate ja seenhaiguste puhul.

Bifidobacterium Longum – Belgia Leuveni Ülikooli teadlaste poolt loodud bakter, mis on vastupidav mao happe-aluselisele keskkonnale ja kaksteistsõrmiksoole sappsooladele. GUT FEELING kapsel sisaldab 20 x 10(20 miljardit) Bifidobacterium Longum bakterit.

• LactoSpore® – eoseid moodustav probiootiline bakter Lactobacillus (Lactobacillus acidophilus) soodustab tervislikku soolefunktsiooni.
LactoSpore® on vastupidav maohapetele ja kaksteistsõrmiksoole sappsooladele. Laktobatsillid aktiveeritakse soolestikus. Tänu bakterite Lactobacillus eostele on GUT FEELING pika säilivusajaga.
Enamik laktobatsilli deaktiveeritakse nädala jooksul. Tulenevalt asjaolust, et preparaat sisaldab Lactobacillus eoseid, mis on pakitud igasse eraldi kapslisse ja eraldi blisterpakendisse, saame garanteerida selle toote pika säilivusaja ja stabiilsuse. GUT FEELING sisaldab 20 x 109 (2 miljardit) laktobatsillide eost kapsli kohta.

Mis on probiootikumid?
Probiootikumid on elusad mikroorganismid, mida tuntakse ka kui “häid baktereid”. Need bakterid toetavad soolefloorat, mis on oluline tervisliku seedimise, soolefunktsiooni ja immuunsuse jaoks. GUT FEELING osaks olevad probiootikumid mõjutavad soolefloorat positiivselt. GUT FEELING sisaldab kvaliteetseid lakto- ja bifidobaktereid.

Kolm näpunäidet soolestiku terveks toimimiseks:

  • Köögiviljad ja kiudainerikkad toidud aitavad kaasa soolestiku tervislikule talitlusele. Sööge mitmekesist kuidainerikast toitu  (nt leib, köögiviljad, puuviljade).
  • Regulaarne treenimine on soolestiku tervise jaoks oluline, kuna see hoiab keha liikumas.
  • Kõhukinnisuse vältimiseks joo vähemalt kaks liitrit vedelikku päevas. Kiudainerikka toidu söömisel on oluline juua piisavalt vedelikku või vett.

Kui pärast ülaltoodud nõuannete järgimist (4-6 nädala jooksul) on teil endiselt kõhukinnisus, pidage nõu oma arstiga.

Päevane annus: 2 kapslit.

Pakendis: 60 kapslit.

Ei sisalda allergeene.

1 kapsel sisaldab kliiniliselt tasakaalustatud aktiivsete koostisosade kombinatsiooni.

Soovitatud annust ei tohi ületada.

Toode ei sobi alla 12-aastastele. Konsulteerige perearstiga raseduse või imetamise korral, samuti kui te tarvitate antikoagulante (verd vedeldavaid ravimeid).

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida kuivas, pimedas ja lastele kättesaamatus kohas.

Re-Age on kvaliteetsed toidulisandid Hollandist. Tooted on akrediteeritud Maailma Ennetava Meditsiini Nõukogu (WOCPM e World Council for Preventive, Regenerative and Anti-aging Medicine) poolt.