Allahindlus!

UUS! FEMENO 3 ReAge – toetab naise keha menopausi ajal, tõstab libiidot 60tk (KLIENTIDE LEMMIK)

48.00 

FEMENO 3 – toetab hormoonide tegevust, tõstab libiidot, toetab keha menopausi ajal (2 kuu kogus)

Laos

Kirjeldus

FEMENO 3 – aitab menopausi ajal, toetab naise libiidot, positiivsust. Aktiivained: Tribulus Terrestrist, Macat, Libifem®.

FEMENO 3 toetab rõõmsat ja positiivset meeleolu ning aitab kaasa intiimsuse ja läheduse vajadusele. Sobib kombineerimiseks koos FEMENO 1 ja  FEMENO 2 kapslitega, mis sisaldavad patenteeritud lambaläätse ekstrakti Libifem®.

Milleks on FEMENO 3 vajalik?

FEMENO 3 sisaldab olulisemaid looduslikke koostisosi, mis toetavad teie keha menopausi ajal.

  • Libifem® on patenteeritud ja kliiniliselt tõestatud koostisosa, mis sisaldab lambaläätse seemet. See toetab positiivset meeleseisundit ning intiimsuse ja läheduse vajadust
  • Maca (Lepidium meyenii)  – toetab tervet seksuaalset funktsiooni ja viljakust. See toitaineterikas juurvili pärineb Peruust, kasvab kõrgel Andides. Seda juurekstrakti on Peruu elanikkond kasutanud rohkem kui 2000 aastat
  • Tribulus Terrestris e kitsepea- toetab hormoonide tegevust ja avaldab positiivset mõju reproduktiivtervisele

Toetage oma keha menopausi ajal.

Menopaus on loomulik protsess. Vanusega hakkab naise kehas östrogeeni tootmine aeglustuma. See võib mõjutada igapäevaelu. Protsess algab tavaliselt 45-55a vanuselt. Menstruatsioonid muutuvad ebaregulaarseks ja lõppevad täielikult. Viimast menstruaaltsüklit nimetatakse menopausiks, kuid sümptomid võivad kesta aastaid. Võivad tekkida meeleolumuutused, väsimus, juuste väljalangemine, unehäired, öine higistamine, liigne higistamine ja kuumahood. Samuti võite kogeda vähenenud vajadust intiimsuse järele. Need sümptomid võivad teie igapäevaelu märkimisväärselt mõjutada.

Liikumine, tervislik toitumine ja kvaliteetne uni aitavad kaasa üldisele tervisele ja heaolule, isegi östrogeeni taseme languse korral.

FEMENO 3 töötab kooskõlas FEMENO 1 -ga, mis toetab östrogeeni taset, ja FEMENO 2 -ga, mis vähendab östrogeenide lagundamisel tekkinud aineid.

Päevane annus: 1 kapsel.

Pakendis: 60 kapslit.

1 kapsel sisaldab kliiniliselt tasakaalustatud aktiivsete koostisosade kombinatsiooni.

Toode ei sobi alla 21-aastastele. Konsulteerige perearstiga, kui te kasutate hüpertensiooni- (kõrgvererõhutõbi) ja diabeedivastaseid ravimeid. Soovitatud annust ei tohi ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Hoida pimedas, jahedas ning astele kättesaamatus kohas.

Re-Age on kvaliteetsed toidulisandid Hollandist. Tooted on akrediteeritud Maailma Ennetava Meditsiini Nõukogu (WOCPM e World Council for Preventive, Regenerative and Anti-aging Medicine) poolt.