Allahindlus!

UUS! FEMENO 1 ReAge – toetab naiste hormonaalset tasakaalu (toote kehtivus kuni 05.2024)

Original price was: 55.00 €.Current price is: 12.90 €.

FEMENO 1 – vitamiinid naistele, tõhus fütoöstrogeenide allikas, aitab säilitada hormonaalset tasakaalu ja tõsta stresitaluvust (2 kuu kogus)

 

 

Laost otsas

Kirjeldus

Pane tähele: toote kehtivusaeg on kuni 2024.a. mai lõpuni.

2 kuu kogus.

Vitamiinid naistele FEMENO 1 – kõrgevaliteetne toidulisand toetab naiste hormonaalset tasakaalu. 2 kuu kogus.

FEMENO 1 toetab östrogeeni tootmist naiste hormonaalse taseme stabiliseerimiseks.

  • Leevendab menopausi sümptomeid
  • Toetab hormonaalseid muutusi menopausi ajal
  • Aitab säiltada libiido
  • Tõhus fütoöstrogeenide allikas 
  • Tõstab stressitaluvust

Menopausi ajal kogevad paljud naised meeleolu kõikumist, väsimust, öist higistamist, palavikku ja unehäireid. FEMENO 1 on ohutu viis nende märkide vähendamiseks tõhusate looduslike koostisosadega, nagu vitamiin B6, palderjan, metsik jamss, Tsimicifuga ja Kudzu juureekstrakt.

Vanusega hormoonide tootmine naise kehas väheneb. Seda perioodi nimetatakse menopausiks. Naiste menopaus esineb tavaliselt vahemikus 45-55a. Menstruatsioonid muutuvad ebaregulaarseks, seejärel lõppevad täielikult. Östrogeeni taseme languse tõttu võivad vaevused kesta aastaid.

Aktiivsed koostisosad:
• Punane ristikhein ja soja on looduslikud fütoöstrogeenide allikad. Fütoöstrogeenid sisaldavad isoflavonoide nagu genisteiin, daidseiin ja glütseteiin, mis aitavad muuta keha östrogeeni suhtes tundlikumaks;
• Damiana ekstrakt –  looduslik afrodisiaakum (libiidole soodsat toimet);
• Dong Kwai ehk naiste ženšenn on traditsioonilises hiina meditsiinis üks enamkasutatavaid koostisosi. Dong Kwai toetab keha reproduktiiv- ja kuseteede funktsioone;

•Metsiku Jamsi juured sisaldavad diosgeniini, mis toetab hormonaalseid muutusi menopausi ajal;
• Palderjan on kergetoimeline looduslik rahusti, mis vähendab stressi ja soodustab tervislikku und menopausi ajal.
• Cimicifugia sisaldab isoflavoone, mis aitavad leevendada menstruatsiooni sümptomeid menopausi ajal.
• Kudzu (Pueraria lobata) – Hiinas ja Jaapanis kasvav taim. See on suurepärane fütoöstrogeeni allikas, mis aitab leevendada menopausi sümptomeid, muutes keha östrogeenitundlikumaks.

Kui soovite oma menopausi sümptomeid leevendada, valige FEMENO 1, mida saab kombineerida ka FEMENO 2 -ga, et reguleerida östrogeeni puudust.

Päevane annus: 1 kapsel.

Pakendis: 60 kapslit.

1 kapsel sisaldab kliiniliselt tasakaalustatud aktiivsete koostisosade kombinatsiooni.

Toode ei sobi alla 12-aastastele; raseduse ja imetamise puhul konsulteerige perearstiga. Mitte kasutada kui (perekondlikus) anamneesis on  diagnoositud rinnavähki.  Toode ei sobi antidiabeetilisi (suhkrutõve vastaste) ravimeid kasutavatele inimestele. 

Soovitatud annust ei tohi ületada.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida kuivas, pimedas ja lastele kättesaamatus kohas.

Re-Age on kvaliteetsed toidulisandid Hollandist. Tooted on akrediteeritud Maailma Ennetava Meditsiini Nõukogu (WOCPM e World Council for Preventive, Regenerative and Anti-aging Medicine) poolt.