UUS! PRE SLEEP ReAge – toetab lõõgastumist ja head und 60tk

41.00 

PRE SLEEP – soodustab uinumist ja rahulikku und (2 kuu kogus)

Laos

Kirjeldus

PRE SLEEP – kõrgevaliteetne toidulisand, toetab lõõgastumist ja head unefunktsiooni (kummel, kannatuslill, humal). 2 kuu kogus.

Kaasaegses maailmas on tervisliku tööeluviisi kujundamine üha raskem. Seoses sellega on ligikaudu 35–40% elanikkonnast raskusi kogu keha ja une taastamisel, samuti ka lõdvestamisel.

Tänu suurepärasele koostisele (kummeli, kannatuslille ja humala ekstrakt) soodustab PRE SLEEP lõõgastumist, mis tagab rahuliku une.

Uni on inimese üks põhivajadusi. Unehäired on laialt levinud: üle kolmandiku maailma inimestest kannatab unetuse või muude unehäirete all. See aga segab öist puhkust ja taastumist. Unehäirete üks peamisi põhjuseid on stress.

PRE SLEEP sisaldab tõhusaid looduslikke koostisosi:
Passiflora incarnata e Punakas kannatuslill – aitab lõõgastuda ja soodustab tervislikku und
Kummeli ekstrakt – õiges annuses (4:1) on äärmiselt lõõgastav
Palderjani juureekstrakt – Vana -Kreeka aegadest tuntud kui tugev ravimtaim, mis soodustab lõõgastumist ja rahulikku und
Humal (Lupulinum) – tuntud rahustava toime tõttu inimkehale ja ajule. Palderjan ja humal aitavad kiiremini uinuda
Rohelise tee ekstrakt – sisaldab L-teaniini, mis soodustab vaimset ja füüsilist lõdvestumist. L-teaniinil on rahustav toime ilma uimasust     tekitamata.

Lõõgastus ja uni. Viis nõuannet rahuliku une jaoks.
Mõnikord võivad väikesed muutused teie igapäevaelu harjumustes uinumist oluliselt mõjutada. Enamikul inimestel kulub magama jäämiseks umbes viisteist minutit.

Viis nõuannet, mis aitavad magama jääda:
1. Ära söö rasket toitu hilisõhtul
2. Väldi magusat
3. Piira alkoholi tarbimist
4. Vähenda öiset valgustust
5. Hämarda öösel ekraanid (tahvelarvuti, telefon) ja lülita need tund enne magamaminekut välja.

Päevane annus: 1 kapsel pärast õhtusööki.

Pakendis: 60 kapslit.

1 kapsel sisaldab kliiniliselt tasakaalustatud aktiivsete koostisosade kombinatsiooni.

Toode ei sobi alla 18-aastastele, raseduse ja imetamise puhul konsulteerige perearstiga.  Soovitatud annust ei tohi ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
NB! Toode ei sobi tarvitamiseks raseduse ajal ja imetamisperioodil.

Re-Age on kvaliteetsed toidulisandid Hollandist. Tooted on akrediteeritud Maailma Ennetava Meditsiini Nõukogu (WOCPM e World Council for Preventive, Regenerative and Anti-aging Medicine) poolt.