DAILY WHITE FUSION 50ML

22.00 

Hammaste valgendusvaht

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

DAILY WHITE FUSION hammaste valgendusvaht on puhastav ja valgendav fluoriidiga mikrovaht, mis ei kahjusta hambaemaili ega tekita tundlikkust, kuna ei sisalda peroksiidi. Valgendusvaht sobib hambapasta asemel ning seda on väga lihtne kasutada Puhastab õrnalt Teie hambad, eemaldab hammastelt plekid ning värskendab hingeõhku. Vahtu kasutatakse igapäevasel hambapesul hommikuti ja õhtuti tavapärase hambapasta asemel. Hammaste valgendamine toimub juba mõnepäevase kasutamise järel. Eriti soovitatav  hambavalgendusprotseduuri järgselt selle efekti säilitamiseks.  Koguse poolest (50ml) sobib ka käsipagasisse reisile kaasa võtta.

Kasutamine

Kandke vaht (2-3 pumbatäit) kuivale hambaharjale ning harjake hambaid 1-2 minutit. Ärge loputage suud ning ärge vahtu alla neelake.  Mitte süüa ega juua järgmised 15 minutit. Ärge kasutage vahtu  tihedamini, kui kaks korda päevas.

Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 18 aastaselt. Vältige kokkupuutest silmadega. Toode ei valgenda laminaate, lumineere, hambatäidiseid ja kroone.

Koostis

Aktiivsed koostisained: Sodium Fluoride (0.15%W/V Fluoride Ion). Other Ingredients: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Alcohol, Poloxamer 407, Sodium Citrate, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Sodium Saccharin, Sucralose, Sodium Benzoate, Polysorbate 20, Poloxamer 188, L-Menthol, Sodium Perborate, Caffeine, Disodium Edta