CooLifting / CoolCell

coliftlogoMIS ON COOLIFTING?

CooLifting protseduur annab kudedele kõrge survega võimsa CO2 voo väga madalal temperatuuril koos aktiivainega (kõrgelt atomiseeritud aktiivosakesed). See on imeline ja kiire protseduur võitlemaks aja märkide vastu, andes sära ja ühlustades nahatooni ja -tekstuuri.

Protseduur

CooLifting on efektiivne, nõelavaba, valutu ja kiire hooldus.

 • Kõrge kontsentratsiooniga toimeained sümbioosis külmutatud CO2-ga annavad võimaluse tungida läbi naha enneolematu tehnoloogia abil.
 • CooLifting on loodud kiiresti ja valuvabalt ravima nii näo kui keha piirkondasid.
 • Saavutamaks parim lifting tulemus, mis silub ja kirgastab nahka, saavad erilise tähelepanu kõige levinumad piirkonnad, kuhu tekivad kortsud nii  gravitatsiooni kui miimika tõttu: silma ümbrus, otsaesine, põsed jt.
 • CooLifting annab väga hea efekti nahatekstuuri parandamises (aknearmid, ebatasasused jt).
 • Ideaalne ka üksiku protseduurina tähtsa sündmise ees (nn red carpet treatment)

Sessioonide võimalused

CooLifting näeb ette 3 tüüpi protseduure:

 • Üksik protseduur: tagab kohesed tulemused pärast esimest hooldust. Lifting efekt kirgastab nahka, silub pindmised ning vähendab sügavaid kortse.
 • Intensiivne ravikuurt:  koosneb 8 protseduurist kuus (intervall 2xkorda nädalas). See tagab kollageeni tootmise stimuleerimise, elastiini ja nahakudede taastumise, mis parandab naha tekstuuri ja kvaliteeti.
 • Tavakuur: 6-8 protseduuri intervalliga 1xnädalas.
 • Järelhooldus: vajadusel 1-2 korda kuus, et säilitada tulemus.

Konsultatsiooni käigus valitakse spetsialisti poolt sobiv aktiivaine ning koostatakse individuaalne hoolitsuste programm.

CO2 kõrge surveline vool ning atomiseeritud aktiivosad põhjustavad:

Krüokarboksüteraapia

 • Kõrge survega CO2 aktiveerib vere mikroringlust
 • Stimuleerib kollageeni ja elastiini moodustamist
 • Suurendab kudede hapnikuga rikastamist
 • Intensiivne niisutus
 • Dermise uuenemine parandab naha tekstuuri ja kvaliteeti

Paradoksaalne veresoonte motoorsus

Veresoonte ahenemised, millele järgnevad veresoonte laienemised vere mikroringluses. Reageerides tugevale külma poolt tekitatud stiimulile, hakkavad veresooned kitsenema ja laienema vaheldumisi.

Termaalne šokk

Sügavamal olevate kudede stimuleerimine. Need koed on normaalselt umbes 36 kraadi juures. Äkilise temperatuuri langusega põhjustab see sügavat ja kohest koe reaktsiooni.

Krüoforees ja baroforees

CooLiftingi aktiivainete mõju mitmekordistumine külma ja surve tõttu. Külma ja kõrge surve kombinatsioon epidermisele aitab penetreerida CooLiftingi aktiivosakesi ja kõrgendab toimet ja efekti märkimisväärselt.

MIS ON COOLCELL?

See on uus patenteeritud protseduur CooLiftingu sarjast, mis on mõeldud efektiivseks ja turvaliseks võitluseks tselluliidi vastu. Koostises on 3 põhilist aktiivset toimeainet (glautsiin, kofeiin, karnitiin) tselluliidi vastase toimega ning see on täiustatud veel looduslike ekstraktidega, mis aitavad ladestunud rasva elimineerimise protsessile. Tänu tasakaalustatud kontsentratsioonide väljatöötamisele saavutatakse optimaalne tulemus, programmi kuulub ka kodune hooldus spetsiaalse tselluliidivastase kreemiga.

Kuidas see töötab?

Kasutatakse juba tuttavat CooLiftingu süsteemi, suunates nahale tugeva CO2 joa madalal temperatuuril ning kombineerides kõrge kontsentratsiooniga atomiseeritud aktiivosakestega.

Mitu sessiooni on vaja?

Intensiivne hooldus koosneb nädalasest sessioonist (1 x nädalas) 6-8 nädala vältel. See ei tähenda et salongis tuleb iga päev käia: vaid pärast sessiooni tuleb kodus nädala jooksul kasutada spetsiaalset tselluliidivastast seerumit (kuulub hinna sisse).