esteetilise-meditsiini-protseduuridMis on esteetiline meditsiin?

Esteetiline meditsiin e iluravi saavutab üha kõrgemat populaarsust kaasaegses ilumaailmas.  Selle ala eesmärgiks on lahendada patsiendi vajadusi ja soove erinevate esteetiliste probleemide puhul.

Teie ilu, nooruse ning heaolu säilitamiseks pakub Aurora Medica mitmekülgses valikus protseduure, kasutades selle ala juhtivate tootjate preparaate.

Hooldused on suunatud erinevate probleemide lahendamiseks: naha toonuse langus, kortsud, ebaühtlane jume, akne, juuste väljalangemine, striiad, tselluliit jm.

Pakume Teile järgmisi esteetilisi protseduure: CooLift,  naharavi hooldused, keemilised koorimised, erihoolitsus noortele ja palju muud.

Et teha kindlaks lahendust vajavad probleemid ning valida nende leevendamiseks sobivaim hooldus, eelneb igale esmasele protseduurile tasuta konsultatsioon. Maksimaalse efekti saavutamiseks ning hoolitsuste mõju pikendamiseks pakume laias valikus ka toetavaid kosmeetilisi tooteid koduhoolduseks.

Austame meie klientide privaatsust ja konfidentsiaalsust ning hindame usaldust.

Rahulolu enesega tõstab elukvaliteeti ning lisab enesekindlust!

Protseduure ja iluhoolitsusi teostab diplomeeritud õde, esteetilise meditsiini spetsialist Riina Voitk (N06922).

Toome Teieni Saksa brändi CHARLOTTE MEENTZEN COSMETICS kõrgekvaliteetseid preparaate.

Aastatepikkune kogemus ja uuenduslikud ideed on Saksamaa ettevõtte Charlotte Meentzen Cosmetics nurgakivi ja edu võti.

Firma eesmärk on pakkuda väärtuslikke preparaate ja ravikontseptsioone, ühendades neid loodulsike koostisosade kasuliku mõjuga.

Igale nahatüübile ja -probleemile (rasune või ülikuiv nahk, akne, kuperoosa jt) on eraldi nahahooldustooted, mis põhinevad uusimatel dermatoloogilistel leidudel. Toodete valikuga saab tutvuda meie e-poes.

Oleme Charlotte Meentzen Cosmetics ametlik esindaja ja maaletooja Eestis. Viime läbi tootetutvustusi ja -koolitusi nii salongides professionaalidele, kui ka eraklientidele. Kui soovite olla Charlotte Meentzen toodete edasimüüja, palun võtke ühendust: info@auroramedica.ee või läbi kodulehe kontaktvormi.